19مهر1396

معرفی کافه ساختمان

با افزایش تعداد کسب و کارهای فعال در صنعت ساختمان روز به روز رقابت در این صنعت فشرده تر می شود. از اینرو برای تداوم حضور در بازار و کسب موفقیت علاوه بر بهبود روشها و ارتقای کیفیت محصولات و خدمات، بهره گرفتن از روش های نوین در حوزۀ بازاریابی و تبلیغات امری ضرور به شمار می رود. روشهای سنتی بازاریابی و تبلیغات بسیار پرهزینه بوده و اغلب کسب و کارها توانایی انجام تبلیغات به شیوه های سنتی را ندارند. از جمله این تبلیغات می توان به تبلیغات رادیو تلویزیونی، روزنامه های ملی و محلی، تبلیغات چاپی، شرکت در نمایشگاهها و . . . اشاره نمود که بسیار هزینه بر بوده و یا نیاز به تدارکات و نیروی انسانی فراوان دارد.  

تبلیغات سنتی

امروزه فن آوری دیجیتال ابزارهایی را فراهم کرده که با هزینه ای منطقی با استفاده از آنها می توان شانس موفقیت یک کسب و کار را تا حد بسیاری افزایش داد. بازاریابی اینترنتی(Internet Marketing) که به آن بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing)، تبلیغات آنلاین (Online Advertising) یا بازاریابی الکترونیک (Electronic Marketing) نیز گفته می شود، به کسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت اطلاق می شود. بازاریابی اینترنتی حوزه وسیعی را شامل میشود زیرا نه تنها شامل بازاریابی از طریق اینترنت می شود، بلکه شامل کلیه فعالیتها و بازاریابی ها از طریق رسانه و ابزار آنلاین مانند ایمیل و دیگر وسایل از راه دور است. مدیریت داده های مشتریان و ارتباط الکترونیکی با مشتریان نیز در حوزه بازاریابی اینترنتی خلاصه می شود. بازاریابی اینترنتی، ویژگیهای فنی و خلاقانه اینترنت را با هم گره می زند که شامل طراحی، توسعه، تبلیغات و فروش است. صفحه مقالۀ بازاریابی دیجیتال

بازاریابی آنلاین کافه ساختمان

کافه ساختمان به عنوان یک مجموعه تخصصی ارایۀ دهندۀ خدمات نرم افزاری، بازاریابی دیجیتال و برندینگ فعالیتهای خود را به طور تخصصی در صنعت املاک و ساختمان متمرکز نموده و با بکارگیری نیروی متخصص طیف گسترده ای از خدمات تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین را به فعالین این صنعت ارایه می دهد. جستجوگر تخصصی املاک و مستغلات آلفا ملک به عنوان یکی از رسانه های زیرمجموعه کافه ساختمان به طور تخصصی در صنعت املاک فعال بوده و به کاربران خود خدمات تبلیغات آنلاین ارایه می دهد. خدمات ارایه شده در زمینۀ تبلیغات آنلاین توسط کافه ساختمان عبارتند از:

 1. خدمات بازاریابی دیجیتال به کسب و کارهای فعال در حوزۀ ساختمان شامل
  1. راه اندازی وب سایت
  2. برندسازی (Branding)
  3. مدیریت محتوای سایت 
  4. بازاریابی شبکه های اجتماعی
  5. بازاریابی تخصصی
 2. خدمات مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین در حوزۀ تخصصی املاک و ساختمان و راه اندازی فروشگاه اینترنتی (Online Shopping)
  1. طراحی و توسعۀ نرم افزارهای تخصصی در حوزۀ املاک و ساختمان
  2. سیستمهای تخصصی مدیریتی در صنعت املاک و ساختمان
  3. طراحی و توسعۀ انواع نرم افزارهای سفارش مشتری

کافه ساختمان کاملترین درگاه اینترنتی املاک و ساختمان افتخار دارد که راهکارهای نوین نرم افزاری را به فعالان حوزۀ ساختمان ارایه نماید. این مجموعه با بهره گیری از نخبگان جوان کشور تلاش دارد تا با ارایۀ راه حلهای نوین گامی مثبت در جهت بهبود فضای کسب و کار در صنعت ساختمان بردارد.